SÝRIE – BIO Hustý sprchový gel s olivovým olejem, vavřínem a olejem damašské růže – pro vlasy a tělo

Planeta Organica  tento „gel“ se vaří podle starodávné receptury, která se nemění již několik století.lo5vQzmklr3bM3Fy68Y2AA

Složení bez SLS, parabenů, GMO a ropných derivátů.

INCI:Aqua, Organic Olea Europea Fruit Oil, Laurus Nobilis Leaf Oil, Rosa damascena Oil, Organic Crocus sativus Oil, Myrtus comunis Oil, Vitus Vinifera Seed Oil, Chamomilla recutita Oil; Potassium oliva, Potassium Laurie, Sorbitol, Parfum, Caramel, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. Certified organic ingredients.

Podívejme se na tento produkt podrobněji prostřednictvím osobní zkušenosti několika uživatelek.

Výhody na kterých se shodly jsou: nevysušuje pokožku,  dobře pění, elegantní vůně,  velmi efektivní, jemně čistí tělo

Konzistence:

1) mýdlo má skvělou, gelovitě hustou konzistenci,  je snadné odebrat přiměřeně potřebné množství. Barvu má tmavě zelenohnědou  a vytváří měkkou a jemnou pěnu.

2)Husté mýdlo s proměnlivou barvou.  Černou pod jasným elektrickým světlem, ale ve skutečnosti  má barvu hnědou s zlatým odstínem. Konzistence je pružně se táhnoucí, měkký gel. Vypadá jako měkká houstnoucí pryskyřice.

1oQ27GxKPaJt9db790dQ3) Konzistence mýdla je trochu jako smůla :), lepkavá, viskózní.

Barva hnědá s lehkým nádechem zelené. A když se ale podíváte pod jiným úhlem a na jasnějším světle, získá odstín fialové.

Vůně:

1) Mne okouzlila nádherná vůně růží s trochou něco dalšího . Po sprše zůstává voňavé aroma po dlouhou dobu v koupelně, je cítit i na pokožce, ale ne dlouho.

2) Vůně mne úplně pohltila. Pokud jde o složení – damašková růže. Nejsem profesionál, takže pro mě není žádný rozdíl mezi damaškovou růží a růží běžnou . Vím jen to, že Aleppo mýdlo voní růží mírně sladkou, s takovou „příchutí“ citrónových bonbónů. Vůně je silná a vytrvalá, ale není nepříjemná nebo štiplavá. Na kůži je cítit chvíli.

3) Charakteristickým rysem tohoto mýdla je vůně. Příjemná, sladká, něžná a lahodná vůně růže promění koupelnu po sprše v kvetoucí zahradu. Pokud se chystáte po sprše použít parfém, měla by jeho vůně být v souladu s něžnou vůní růže.

Pěna

pěna_41) Pění jemně a hodně. Množství menší něž přibližně 1/3 čajové lžičkyje plně dostačující k umytí celého těla. Pro napěnění je třeba použít pěnící houbu.

2) Získaná pěna je velmi měkká, bohatá, „příjemně vonící“ a co je nejdůležitější, nevysušuje pokožku!pěna_1

3) Z malého množství mýdla vznikne velký objem jemné a voňavé pěny ( používám tzv. kytku), které pokožku dobře umyje a navíc Vám umožní i pohodlné oholení nežádoucích chloupků.

Shrnutí

1) Pokud jste příznivkyní tohoto typu mýdla a hledáte nové možnosti, jak prospět svojí pokožce, určitě musíte toto mýdlo vyzkoušet !!!!!!!!!!!!!!!!

Já používám mýdlo pouze na tělo (místo sprchového gelu).

Mýdlo je velmi ekonomické (balení vydrží velmi dlouho).
Dokonale čistí pleť, snadno umýt a nedělá na kůži žádnou neplechu. Pleť je po tomto mýdle velmi měkká, zvlhčená a voňavá. Co mě velmi potěšilo, že mýdlo ani náznakem nevysušuje pokožku, a to i v případě, kdy, po sprše nepoužiji tělové mléko. Ze všech, mnou testovaných, mýdel se mi líbilo nejvíc! Rozhodně ho doporučuji zkusit! Vůně Damaškové růže  ve vaší koupelně, ve vlasech, na kůži. Nádherné husté mýdloPlaneta Organica. Velmi mi vyhovuje balení v nádobě.

2) Mýdlo je tak jemné, že ho příležitostně dopřávám i svým dětem. Kůže po něm není suchá a napjatá. Zkoušela jsem i na vlasy, nebylo špatné, ale  dávám přednost jiným produktům. Vlasy umyje normálně myje, ale jsou pak sušší a je nutné použít kondicionér. To znamená, že si můžete hlavu příležitostně umýt, například, když není oblíbený šampon na ruce.
Spotřeba není velká. Za více než 1 měsíc užívání  (já denně) a moje děti (nepravidelně cca 2-3 krát týdně), jsem spotřebovala asi 1/3 balení.  450 ml výrobku Vám vydrží asi 2,5 až 3 měsíce (bez mytí vlasů).

3) Husté allepské mýdlo, balené ve velké, ekonomické, 450 ml plastové dóze. Balení mně osobně vyhovuje. Po použití kůže není suchá, což se potvrdilo jak u mne, tak u mého manžela. Vlasy myje jemně, mám pocit většího objemu . Suché vlasy? Ani trochu.
Kdybych to měla shrnout, je podstatné říci, že v mé koupelně, se toto mýdlo  usadilo natrvalo. Doporučuji!

A co vy ? Vyzkoušíte ho také ? Můžete ho koupit například za 329,- Kč na www.exherbis.cz

Komentáře jsou zakázány.

  • Argan SPA