Přípravky proti celulitidě

Celulitida je problém, se kterým se potýká mnoho žen bez ohledu na věk či hmotnost. Na trhu je mnoho prostředků, které slibují, že Vás tohoto problému zbaví. Pojďme se tedy podívat na některé z nich.

pili5První jsme podrobily zkoušce: Tělový krém pro intenzivní zeštíhlení z řady Secrets of Kamchatka značky Planeta Organica.

Objem: 200 ml

Doporučená prodejní cena: 199,-

Složení: Aqua with infusions of Schizandra Chinensis Fruit Extract*, Hedera Helix Leaf Extract* , Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Fucus Vesiculosus Extract, Laminaria Digitata Extract, Foeniculum Vulgare Oil, Silybum Marianum Seed Oil, Equisetum Arvense Extract, Arnica Montana Flower Extract, Artemisia Vulgaris Extract*, Aesculus Hippocastanum Seed Extract*, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Caffeine, Maris Sal, Hyaluronic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Carnitine, Kathon, benzyl alcoohol, Citric Acid, Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol.

Co o krému říká výrobce: Krém je určen k péči o pokožku se sklonem k celulitidě, kterou vyrovnává a současně podporuje viditelné zeštíhlení problematických partií.

Břečťan působí proti celulitidě a pozitivně ovlivňuje tok lymfy, čímž zajišťuje odvádění nadměrných tekutin. Saponiny obsažené v břečťanu přispívají k rychlejšímu uvolňování lipidů z tukových buněk kůže pro jejich následné využití jako zdroje energie, a tím viditelnému zmenšením objemu těla. Zlepšení krevního oběhu, pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu z tkání a zlepšuje pružnost pokožky. Fukus – řasa, která se extrahuje v hlubokých vodách Pacifiku v době, kdy je maximálně nasycena organickými látkami načerpanými z mořské vody. Fukus stimuluje krevní oběh a podporuje vazodilataci. Takto aktivované procesy rozpouští podkožní tuk a podporují odstranění toxinů z těla. Laminárie – 100% přírodní řasa bohatá na algináty, stopové prvky a jód. Vzhledem k vysokému obsahu speciální látky – fucoxanthinu – řasa podporuje hubnutí tím, že blokuje proces opětovného ukládání tuku.

Mimo výše deklarovaného pomáhá odstranit celulitidu i obsažený kofein, zatímco L-karnitin podporuje hubnutí.

L-karnitin je přírodní aminokyselina, která se používá ke zrychlení metabolismu. Má anabolické (růst svalů, anti-hypoxické (odolnost proti nedostatku kyslíku) vlastnosti, aktivuje metabolismus tuků a stimuluje regeneraci.

 

Krém je balen v designově pěkné plastové tubě. Víčko se dobře dovírá, takže nehrozí, že by krém vytekl.

Konzistence krému je tekutější, spíše jako krém nebo tělové mléko, světle zelené barvy. Krém je velmi lehký a nemastný, dokonale se roztírá a vsákne se během několika minut, takže nemusíte dlouho čekat, když už se budete moci konečně obléci.

Vůně je velmi příjemná a svěží, se závanem moře a mořských řas.

* Několik tipů, jak zvýšit účinnost krému: *

Pro zvýšení účinku, je nutné krém do pokožky vmasírovat. Jinými slovy, nestačí nanést krém na problémové oblasti a čekat na zázrak, je potřeba vyvinout jisté úsilí.

1. Masírovat postižená místa rukou, je velmi namáhavé a méně účiné, je vhodné zvolit některý z manuálních masážních prostředků.

2. K řešení problému je také třeba přistupovat komplexně a vhodně upravit jídelníček a dbát hlavně na správný pitný režim, kerý pomáhá odvádět uvolněné toxiny z těla.

3. Vhodná je i jakákoli pohybová aktivita – procházky, jít po schodech, místo použití výtahu apod.

4. Pamatujte, že tajemství úspěchu tkví v pravidelnosti, trpělivosti a vytrvalosti!

Po měsíci používání mohu krém doporučit s následujícími závěry:

-krém se dokonale vstřebává a má příjemnou vůni,

-krém vydatně zvlhčuje pokožku, lterá je pružnější a pevnější,

-celulitida je méně zřetelná

-cena je velmi příznivá

Koupit jej můžete v e – shopu : www.exherbis.cz

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.